А ви знаєте, як економити на бензині?

Погодьтеся, ваші витрати на паливо становлять не малу частину, особливо якщо ви – завзятий автоаматор і без свого транспортного засобу – нікуди. Ми приготували для вас кілька порад, дотримуючись яких, ви зможете трохи урізати ваші витрати на бензин. Не будемо відступати від теми і відразу перейдемо до головного.

10 простих порад для того, щоб знизити витрату палива:

1. Слідкуйте за станом вашого транспорту. Це дуже важливий пункт. Адже якщо ви хочете економити, то обов’язково повинні перевіряти повітряний фільтр. Якщо він забруднений, то пропускає в двигун набагато менше повітря. А це в свою чергу негативно позначається на витраті палива. Перевірити стан фільтра просто – подивіться його на світло – якщо промені проходять, значить все в порядку, в іншому випадку необхідно провести заміну.
​​2. Правильно підбирайте масло. Для вас, напевно, не секрет, що витрата палива може залежати від виду моторного масла, яке необхідне для змащення рухомих частин двигуна, і при цьому в’язкість його буває різною. Чим рівень в’язкості менше, тим вільніше відбувається рух деталей, а енергії на дії витрачається менше, що означає зниження витрати палива.
3. Перевіряйте тиск повітря в шинах. Перед тим як вирушити в дорогу, ми настійно рекомендуємо вам перевіряти тиск. Якщо воно перевищує нормальне на 0,3 бар, то нічого страшного в цьому немає. Але збільшиться тиск на підвіску і кузов, що призведе до трохи більшого витраті. Цей показник не такий високий і на русі і комфорті він не відіб’ється, проте краще триматися в межах норми.
4. Дотримуйтеся режиму швидкості. Якщо хочете знизити витрату, їздите повільно і не перевищуйте швидкість, встановлену правилами (хоча останнє вказівку варто виконувати незалежно від того, хочете ви економити на бензині, чи ні). Вся справа в тому, що чим більше буде кількість обертів, скоєне автомобілем, тим вищою буде витрата палива. Є і ще одна хитрість: при наближенні до світлофора, гальмуєте заздалегідь, щоб авто не зупинялося до того, як загориться зелене. Щоб запустити статичний автомобіль з місця сил, а значить і палива потрібно більше.
5. Не перестарайтеся з тюнінгом. Широкі диски виглядають класно, але вони володіють великим аеродинамічним опором, що природно призводить до збільшення витрати палива.
6. Не перевантажуйте автомобіль. Чим легше маса, тим менше витрата палива. Не зберігайте в машині зайві речі, особливо якщо вони важать дуже багато.
7. Подумайте про те, яку КПП вибрати. Автоматична коробка передач, на відміну від механічної, витрачає на 10 або навіть 15% більше палива. Якщо ви тільки збираєтесь придбати автомобіль, враховуйте це.
8. Не відкривайте вікна при швидкій їзді. Повітряні потоки створять додатковий опір, і як наслідок – потрібна додаткова енергія, яку автомобіль отримає саме з палива.
9. У зимовий час не забудьте утеплити двигун. Чим швидше прогріється ваш автомобіль, тим менше бензину він використовує. Утеплити двигун можна дарнітом, повстю, ковдрами (краще використовувати спеціальні, вогнестійкі ковдри) і т.п. Завдяки таким заходам, двигун буде довше остигати.
10. Уважно стежте за рівнем цін. Ця рада може здатися смішним, але ж люди часто виробляють звички, в тому числі починають заправлятися на одних і тих же заправках, у той час як вони з зростанням клієнтської бази можуть підняти ціни. Періодично змінюйте своїм звичкам на догоду вигоді.

Ми сподіваємося, що наші 10 простих порад допоможуть вам економити на витраті палива і зберегти кошти для більш важливих речей.