Особливості тест-драйву перед покупкою автомобіля – 5 простих порад

Перш ніж купити машину, ви, напевно, будете багато читати про її особливостях в інтернеті, сидіти на форумах, питати у власників, ну і нарешті опинитеся обличчям до обличчя з продавцем, у якого ще раз уважно вислухаєте про всі особливості автомобіля. Однак пам’ятайте, що на цьому останньому етапі потрібно бути особливо уважним і обов’язково перевірити автомобіль на ходу самостійно. Не варто занадто вірити красивим словам продавця, за зарплату він вам скаже все що завгодно, лише б ви поїхали з дилерського центру на автомобілі. Однак найпоширенішою помилкою при покупці автомобіля є навіть не вашу довіру до зайве чемність продавцеві, а ваше власну поведінку під час тест-драйву.

Ми хочемо дати вам п’ять цінних порад, які допоможуть вам зробити усвідомлену покупку і провести грунтовне тестування вашого потенційного автомобіля.

Не поспішайте. Навіть якщо продавець буде нервово поглядати на годинник, завзято переконувати вас у тому що все в порядку тощо, не звертайте на це увагу. Ваше завдання перевірити кожен аспект. Задавайте питання, проводите огляд зовнішніх і внутрішніх частин автомобіля, вимагайте від дилерів докладних відповідей і пояснень і якщо він буде відповідати вам відмовою, краще знайти інше місце для покупки авто, то, де вам видалять належну увагу і час.
Вибираючи сімейний автомобіль краще приходити не одному, а з усіма домочадцями. Пускай ваші діти протестуйте пасажирські сидіння, переконаються в тому, що їм зручно. Якщо ви будете водити автомобіль удвох, то тим більше необхідно взяти з собою другу половинку, адже потрібно перевірити налаштування керма і сидінь, раптом комусь з вас буде не зручно.
Уважно досліджуйте зовнішні параметри автомобіля, адже якщо машина нова, вона повинна бути представлена ​​в ідеальному стані. У разі виявлення навіть незначних ушкоджень, повідомте про це продавцеві, можливо ви отримаєте знижку або приємний бонус – непогана нагорода за звичайну уважність.
Коли ви опинитеся за кермом і будете тестувати машину в русі, переконайтеся в тому, що ваша манера їзди збігається зі звичною. Водите його без побоювань і зайвої обережності, як ніби автомобіль вже ваш, причому ви проїхали на ньому не одну тисячу кілометрів. Розганяйтеся до максимальної позначки, перевіряйте як працюють гальма, здійснюйте маневри і різко повертайте, спробуйте всі способи і стилі водіння, а також спробуйте зімітувати ситуації на дорогах, в яких ви можете опинитися. Під час тест-драйву не радимо вмикати музику, а якщо це зробив продавець, вимкніть її. Ви повинні чути, як працюють системи автомобіля, це важливо, тому дозволити собі відволіктися на сторонні звуки – дуже серйозна помилка.
Наш останній порада – не купуйте автомобіль відразу, навіть якщо він вам неймовірно сподобався. Не приймайте гарячих рішень, краще прийдіть додому і після того, як ейфорія від водіння пройде, ще раз зважте всі плюси і мінуси, і добре продумайте, чи впевнені ви в покупці.
Баж


Не пропустіть