Це має бути в кожному багажнику

Що тільки не побачиш в багажнику деяких автомобілів: дитячі іграшки, запчастини, напівпорожні банки з різними рідинами, продукти, непотрібні речі і таке інше. Однак ми пропонуємо вам серйозно переосмислити підхід до питання заповнення багажника, особливо, якщо його обсяги не надто великі.

Звичайно, в якості предметів першої необхідності виступають запаска, аптечка і невеликий вогнегасник. Ці предмети важливі, оскільки можуть врятувати ваше життя в разі раптової небезпеки. Ми наполегливо рекомендуємо не нехтувати ними на догоду вталкивания замість них додаткового пакета з «Стрічки».

662875

Великим плюсом для вас буде наявність в багажнику домкрата і балонного ключа, щоб якщо виникне проблема, ви могли самостійно і оперативно замінити пошкоджену шину. Для того, щоб надійно закріпити домкрат, можна покласти в багажник невелику досочку або дерев’яний брусок, оскільки часто на нерівних російських дорогах, привести домкрат в стійке положення без подібних помічників буває просто неможливо.

Якщо ви завзятий любитель подорожей або навпаки тільки збираєтеся відправитися на зустріч пригодам, запасіться спеціальним комплектом для ремонту камер і шин, запевняємо вас, він не буде зайвим.

Аптечку ми згадували на самому початку. Але тепер давайте докладно зупинимося на її вмісті. Згідно з новими правилами, в мінімальний набір входить: кровоспинний джгут (1 шт.), Марлевий медичний нестерильний бинт 5 * 5, 5 * 10 і 7 * 14 (по 2 шт. Кожного), марлевий медичний стерильний бинт 5 * 7, 5 * 10 і 7 * 14 (також по 2 штуки). Крім цього, в аптечці повинні бути: стерильний перев’язочний пакет (1шт.), Марлеві медичні стерильні серветки (1 упаковка), лейкопластир бактерицидний 4 см х 10 с і 1,9 см х 7,2 см у розмірі 10 штук, а також рулонний лейкопластир 1 х 250. У вас повинен бути пристрій для проведення штучного дихання, ножиці медичні рукавички, інструкція і футляр.

З лікарських препаратів в наявності повинні бути: розчин йоду або зеленки, анальгін, розчин аміаку, корвалол, валідол і флакон розчин сульфату натрію. Якщо ви страждаєте на захворювання дихальних шляхів, не забудьте мати при собі інгалятор.

Ще одним корисним жителем вашого багажника стане знак аварійної зупинки. Він не займе багато місця, оскільки може бути і розкладним, і у футлярі і чудово кріпиться до кришки багажника.

Необхідно мати при собі буксирувальний трос, ідеально, якщо він буде синтетичним і з карабінами для кріплення на корпусі автомобіля. Оскільки зими у нас снігові і суворі, рекомендуємо завжди мати при собі щітку-скребок і дроти-прикурювача, за допомогою яких можна буде запустити двигун від іншого автомобіля, якщо з вашим акумулятором трапиться неприємність.

Важливо мати при собі деякі інструменти, наприклад, набір ріжкових і накидних ключів, плоскогубці, молоток, запобіжники і ліхтарик.

В якості ще одного атрибута, рекомендуємо про всяк випадок мати при собі карту місцевості, по якій ви подорожуєте. Навігатори та телефони, це, звичайно, здорово, але буває так, що техніка підводить, і тоді сподіватися доведеться на старі, перевірені методи.

Подбайте про свою безпеку заздалегідь, щоб потім нежалеть про те, що в потрібний момент у вас чогось не виявилося під рукою.