Дзеркала заднього виду

Дзеркало заднього виду має велике значення для безпеки людини в момент руху. Його встановлюють так, щоб все можна було видного через заднє вікно. У цей момент ви повинні бачити все, що знаходиться ззаду, тримаючи голову рівно.

Внутрішні дзеркала заднього виду знаходяться на невеликій відстані від очей, але вони зазвичай спотворюють видимі предмети. За допомогою опуклого дзеркала треба навчитися чітко, визначати рух іншого автомобіля. Для визначення точності можна подивитися в два дзеркала відразу, на рушійні ззаду автомобілі, попередньо поставивши своє авто на узбіччя.

Побачений автомобіль в зовнішньому опуклому дзеркалі буде здаватися віддаленим, на відміну від внутрішнього плоского. Тому що в опуклому дзеркалі зображення бачиться менше. Значить, потрібно пам’ятати, що автомобіль, видимий через зовнішнє дзеркало, буде здаватися ближче. Це важливо знати в момент великої кількості машин на дорозі.

Дзеркало іноді заміняє третє око водіям, але для цього потрібно бачити в ньому предмети, а не просто милуватися собою. Дивитися в нього потрібно під час, і правильно реагувати пред сигналами, поворотами, обгонами.


Не пропустіть