Технологія мийки автомобіля із застосуванням апарату високого тиску

З автомобіля, який заїхав на пост автомийки, оператор (автомийник) дістає килимки. Автомобіль оглядається (всі двері і скла автомобіля повинні бути щільно закриті, щоб запобігти потраплянню води в салон). Оператор починає «збивати» автомобіль очищеною водою апаратом високого тиску. Зазвичай автомобіль починають мити з певного місця (задній або передній частині авто) для прискорення процесу зверху вниз, ретельно без пропусків. Миються не тільки кузов і килимки автомобіля, а також диски і підкрилки. Залежно від розмірів і забрудненості автомобіля процес займає від 3 до 10 хвилин. Потім за допомогою АВТ, або вручну мочалкою наноситься автомобільний шампунь. При використанні апарату високого тиску шампунь наноситься якісно (більш густа) і швидше (1-2 хвилини) на кузов, підкрилки, диски і килимки.

Потім оператор бере мочалку і ретельно зверху вниз «Мочалов» нанесеним шампунем дах, скла, капот, двері, багажник, бампера. «Низу» (нижня частина бамперів, порогів), дверні прорізи, диски, килимки, підкрилки миються в останню чергу, тому що випадково потрапили в мочалку камінчиком, з нижніх частин автомобіля, можна пошкодити лакофарбне покриття автомобіля, фари, скла та декоративні елементи кузова . Процес займає до 5-10 хвилин. Після слід змити шампунь за допомогою АВД. Оператор зверху вниз (з даху поступово переходить вниз) змиває піну з кузова, дисків, підкрилок, килимків.

Процес триває до 3-х хвилин. Килимки оператор складає на спеціальній сушарці, щоб стекла вода. Після того, як змили піну, на кузов можна нанести рідкий віск (за бажанням). Його наносять за допомогою розпилювача на весь кузов, чекають 3-4 хвилини, потім змивають. Автомобіль, на якому нанесений віск, під час дощу добре відштовхує воду, і автомобіль менше забруднюється, а видимості при русі під час дощу стає набагато краще. Автомобіль зверху вниз протирають насухо прогумованої ганчіркою. При цьому ганчірку необхідно регулярно полоскати в чистій воді. Спочатку насухо оббирати кузов, потім «низу», і диски. Потім автомобіль обдувають стисненим повітрям з пістолета компресора фари, гумові ущільнювачі, ручки і замки дверей, лючок бензобака, дзеркала, номерні знаки, решітку радіатора, декоративні елементи кузова. Потім витирають скла (насухо і без розлучень) автомобільними серветками або мікрофіброві ганчіркою. Потім насухо витираються дверні прорізи і проріз кришки багажника. Після оператор обдуває килимки, насухо витирає їх і укладає їх назад в автомобіль. Процес займає до 10 хвилин.


Не пропустіть