Як можна помити машину без води?

Сьогодні дуже просто вимити машину без води. Адже на автомобільному ринку можна знайти багато засобів по догляду за кузовом. Одна з новинок – автошампуні-поліролі. Вони необхідні для сухої мийки. Ці кошти можна використовувати де завгодно – у дворі, на вулиці. Автошампуні можуть добре очищати поверхню автомобіля. При цьому вони не залишають під машиною брудні калюжі, які можуть не сподобатися сусідам. Такий засіб можна купити в інтернет-магазині запчастин. Автошампунь краще не використовувати при мінусовій температурі. Однак, є склади, які можна використовувати взимку навіть при тридцятиградусному морозі. В першу чергу треба уважно прочитати інструкцію на упаковці. Деякими засобами можна мити тільки кузов автомобіля, а іншими – майже все. Перш ніж працювати з автошампунем, його потрібно як слід збовтати. Дозатор забезпечує зручність використання.

Щоб добре вимити автомобіль без води, недостатньо одного автошампуня. Також необхідні серветки з мікрофібри. Вони схожі на невеликі махрові рушники. Вони складаються з поліестеру. Також до їх складу входить поліамід. Такі серветки відмінно вбирають бруд, і після них на поверхні не буває подряпин. Не можна використовувати безворсовие серветки, адже з їх допомогою неможливо вимити автомобіль без води. Отже, важливо купити хорошу серветку. Вона необхідна також як паливний фільтр. Автомобіль доведеться мити своїми руками. Так що, доведеться надіти бавовняні рукавички. Адже миючий засіб, змішуючись із забруднювачами, вбирається в шкіру рук. Машину треба мити по частинах, починаючи з даху.

Спочатку потрібно струснути балон і розпорошити засіб на поверхню. У результаті забруднення розм’якшується і його легко буде прибрати з кузова серветкою. Ганчіркою треба проводити в одному напрямку, щоб бруд не розмазувалася по машині. Практичні автолюбителі радять складати серветку двічі. Так вийде восьмій чистих сторін. Далі, необхідно все протерти по черзі. Процес сухого мийки автомобіля зазвичай займає півгодини. Після того як поверхня машини очищена від забруднень, треба займатися поліруванням. Щоб додати машині початковий вигляд, треба нанести на серветку шампунь і як слід натерти поверхню. Процес полірування займе ще півгодини. Всього таке обслуговування машини займе близько години. Для цього знадобляться два флакони шампуню і шість серветок з мікрофібри. Потрібно лише трохи постаратися і автомобіль буде чистим. Звичайно, це коштує дорого, але гроші будуть витрачені не даремно.


Не пропустіть