Як позбутися від шумів в салоні автомобіля

Слабкі місця

Сучасний автомобіль складається з величезної кількості різноманітних деталей, які завдяки вібрацій двигуна і ударів, які передаються підвіскою машини, можуть co часом розроблятися і починають видавати неприємні звуки. У більшості випадків першою скрипкою в галасливій симфонії стають різноманітні пластикові деталі: передня панель, елементи дверних карт і центральна консоль. Виправити ситуацію можна різними шляхами. Можна обробити стики спеціальної поліроллю на силіконовій основі, але самий надійний метод — це демонтаж скрипучого елемента з його подальшим обклеюванням антискрипом чи іншими ізолюючими матеріалами в місцях, де деталь стикається c кузовом або іншими компонентами салону.

Як позбутися від шумів в салоні автомобіля?

Крім того, в салоні автомобіля можуть прослуховуватися аеродинамічні шуми, що видаються повітряними потоками обходящими рейлінги, бічні дзеркала, спойлер або інше навісне обладнання. Найпростіший спосіб усунення частини цих шумів — зняти шумляче деталь, але, на жаль, це не завжди можливо. Так і є деталі, які краще залишити на своєму місці, наприклад, бічні дзеркала.

Вирішуємо проблему

Найдієвішим методом отгораживания від зовнішніх джерел звуку є шумоізоляція салону. Цю процедуру можна назвати досить клопіткою, що вимагає рівних рук і певного фінансового вливання в машину. Для прикладу, на першому відкритому нами сайті, за повну шумоізоляцію просили від 750 до 1100 доларів США. І це, як нам сказали консультанти даного сервісу, далеко не гранична ціна. Якщо клієнт захоче більш якісні ізолюючі матеріали вартість процедури може вирости в два рази. Тому багато автомобілістів, бажаючи заощадити власні кошти, самостійно приймаються за обесшумку власної машини. Саме для таких читачів ми підготували кілька порад.

Першим етапом, який вам належить перед шумоізоляцією машини — це розбирання салону. Під час демонтажу потрібно видалити весь бруд c металу, від’єднати кріплення джгутів електропроводки в тих місцях, де вони будуть заважати проклейці шумоізоляційних листів, добре знежирити кузов і просушити. У місцях, де заводська шумоізоляція втратила свій колишній вигляд також потрібно все підготувати і просушити.

http://infokava.com/