Як зменшити чутливість сигналізації?

Найпоширеніша проблема з сигналізацією для автомобіля полягає в її підвищеної чутливості. Часто вона налаштована так, що сирена сигналізації включається, навіть якщо поруч проїде інший автомобіль. Це не зовсім прийнятно, тому що водієві потрібно буде постійно відволікатися на свою машину, та й сусіди навряд чи будуть у захваті від постійного шуму сигналізації. Розглянемо кроки, які можна зробити для зниження чутливості автосигналізації. Існує дві причини, за якими відбувається постійне спрацьовування автосигналізації: встановлена ​​чутливість автосигналізації на максимумі; блок автосигналізації та датчик удару погано закріплений. Якщо проблема пов’язана з першою причиною, треба виконати наступні дії: відкриваємо сервісну книгу, щоб знайти місце, де розташовується датчик удару і блок управління.

В інших випадках слід докласти зусиль для пошуку елементів управління. З метою зниження чутливості сигналізації на блоці потрібно буде знайти керуючий елемент, що відповідає за виконання цієї функції. Це може бути як регулювальне опір, так і програмна настройка чутливості за допомогою брелка. Її необхідно виставити на рівень трохи більше середнього. Не потрібно зменшувати чутливість до мінімального значення, так як робота авто сигналізації в цьому випадку буде неправильною і неефективною. Інша поширена причина може полягати в неправильному або погано закріпленому керуючому блоці або датчику удару.

Датчик удару зазвичай виконаний у вигляді вбудованого або окремого елемента. Щоб виявити цю проблему, необхідно знайти датчик і керуючий блок, щоб оцінити якість їх кріплення. Датчик удару необхідно закріпити на рівну тверду поверхню, щоб він не бовтався і не висів. Можливо, для вирішення проблеми помилкового спрацьовування сигналізації, його треба просто надійно закріпити. Якщо і після налаштування чутливості, після закріплення керуючого блоку і датчика удару проблема не вирішена, а сигналізація продовжує спрацьовувати з приводу, причиною цього може бути механічна або електрична несправність самого датчика. Проблему самостійно вирішити вже не вийти, тому, щоб не витрачати свій час, слід відвідати СТО, де буде виявлена ​​причина виникнення проблеми. Можливо, буде потрібно заміна датчика або установка нового керуючого блоку, або повна заміна сигналізації, якщо вона ремонту не підлягає.