Прогрів коробки передач

Автовиробники постійно працюють над поліпшенням експлуатаційних характеристик автомобіля, однак, разом з перевагами, також є певні недоліки. Якщо коробка передач на вашому автомобілі з яких-небудь причин не хоче виконувати свої функції, то без знань всіх тонкощів і нюансів її роботи і пристрою, ви навряд чи зможете вибрати правильний спосіб її ремонту. Скористайтеся автозапуском двигуна по таймеру або температурі під час зимового сезону для профілактики проблем, пов’язаних з прогріванням КПП. Вам слід налаштувати автозапуск під зручні температури, щоб у випадках, коли умови сприятливі чи морози несильні не витрачати час на те щоб прогріти двигун. Крім того особливу увагу слід приділити якості бензину і масла для свого автомобіля, особливо з настанням зими. Не треба слухати порад друзів, яке паливо вибрати для автомобіля.

Що добре використовується на одній марці автомобіля, може не підійти для іншого автомобіля. Треба шукати методом проб і помилок найбільш оптимальний варіант підходить саме вашому автомобілю. Далі вам треба вичавити зчеплення, потім завести мотор, якщо наступили сильні морози, і ви відчули, що можуть виникнути проблеми з запуском силового агрегату і коробкою передач. Потім слід почекати протягом декількох хвилин, які необхідні для накачування бензонасосом необхідної кількості палива. Протягом цього часу не потрібно газувати, так як це може призвести до сумних наслідки для вашої машини.

Якщо не виходить завести двигун відразу і прогріти коробку передач, вам треба спробувати наведену вище процедуру ще кілька разів. При цьому необхідно обов’язково зробити перерви між цими спробами, бо якщо паливом заллє свічки запалювання, ви навряд чи зможете завести свою машину в цей день. Газ треба додавати відразу ж, після того як відчуєте, що починається рух автомобіля. Треба підтримати газом роботу мотора протягом перших хвилин на оборотах в 2000 об / хв. Якщо ж після виконання цих дій ви не змогли завести своє авто, не варто остаточно розряджати акумуляторну батарею. Краще припинити спроби завести машину на наступний раз. Ви можете скористатися режимом «продувки», потім відразу втиснути в підлогу педаль газу, щоб бензонасос ом не качає паливо. Після слід повернути стартер, і повільно відпустити педаль газу. Ця дія є дуже ефективним навіть при самих сильних морозах.