Як полірувати автомобіль

Зовнішнє вид машинки може майже всі повідати про його власника. Але кожен автолюбитель погодиться, що утримувати машинку в чистоті досить важко. До того ж недопустити старіння лакофарбового покриття навіть при самому мілующем режимі не вдасться, тому що старінню сприяє грязюка, яка розмазується по кузову при митті в нехороших критеріях. Також цьому сприяє дію дощів, абразивний пил, сіль і різнорідні реагенти на дорогах. У результаті таких дій покриття тьмяніє, на ньому утворюються мікротріщини, через які електроліт просочується конкретно до сплаву і починається процес розвитку корозії. У таких випадках може посприяти полірування кузова, яка є одним з найдієвіших способів підтримувати кар в чистоті.

Полірування кара в автосервісі вважається дорогим задоволенням, тому вигідніше одні раз вкласти кошти в особливий інструмент і полірувальні мат-ли і затрачати на полірування кара лише свою працю.

Полірування – це не зовсім лише чудовий зовнішній вигляд кара. При підтримки полірувальних матеріалів, можна прибрати мікротріщини, подряпини, а поверхня кузова покривається захисним шаром, який наповнює все опуклості фарби і береже не зовсім лише сяйво кузова, але і продовжує життя лакофарбового покриття.

Як полірувати автомобіль

Для високоякісної полірування необхідно мати проф полірувальний апарат. Можна остаточно користуватися і дрилем, але поліровка не буде такою дієвою. Полірувальний апарат має два полірувальних кола, особливі серветки, які можна змінювати бавовняними ганчірочками. Але саме основне без чого само не вірогідний процес полірування це сама поліроль.

Як полірувати автомобіль

Перед початком полірування, кар необхідно промити. Після чого кузов кара рекомендується протерти уайт-спіритом. Для того щоб результат був високоякісним, кар тошно обробити два рази. Полірувати йде помірно, не сильно притискаючи полірувальний апарат і переміщаючи його по зонах горизонтально тримаючи його поперед себе. Його не можна довго утримувати на одному місці. Перший полірування відбувається среднеабразівним складом. Для цього потрібна вправність і акуратність, бо можна зіпсувати фарбу до сплаву.

Оброблені зони необхідно часом протирати серветкою, а щабель полірування необхідно переглядати під кутом. Швидкість полірувального апарату складає 2500 оборотів в хвилину, що дозволяє вивести, неглибокі подряпини. Другий раз кар обробляється неабразівним складом, який дасть кінцевий сяйво, виведе всі маленькі подряпини. Під час другого полірування швидкість полірувального апарату складає до 4 тис. Обертів на хвилину. Для цих 2-ух складів вживаються різні кола.

Після полірування, кар йде промити і витерти, а потім нанести захисну поліроль при підтримки серветки і розтерти до зникнення. Такий охорони може вистачити на пару років. Весь процес полірування займає від 8 до 10:00.


Не пропустіть