Як відремонтувати тріщину на склі

Як відремонтувати тріщину на склі коли в процесі експлуатації автомобіль піддався зовнішнім впливам, одним з яких є летять від попереду автомобілів, що йдуть камені, знають небагато. В результаті чого уникнути питання як відремонтувати тріщину на склі неможливо.

Види пошкоджень.

Тріщини – це дефекти представляють собою складні, лучевідние, іноді двосторонні, комбіновані ушкодження.

Відколи – це кругле пошкодження скла з невеликими тріщинами.

Потертості і подряпини – це не значні пошкодження, що виникають при попаданні в скло піску на великій швидкості.

Причини виникнення тріщин і сколів.

Перша небезпека пошкодити лобове скло є їзда на малій дистанції від попереду рухомої машини, в результаті цього з під коліс переднього автомобіля можуть вилетіти камінчики, дрібний гравій. Рух по нерівній дорозі складова ями, каміння, купини теж можуть бути причиною появи тріщин.

Небажані наслідки.

Тріщини на стеклах викликають переломлення, погіршуючи тим самим оглядовість. Водієві стає не зовсім комфортно, з’являється роздратування і погіршується увага. Зі значними тріщинами автомобіль не зможе пройти техогляд, та й вигляд автомобіля вже не такий як раніше.

Чим раніше, тим краще.

Краще відремонтувати пошкодження на ранніх стадіях, коли вони мають невеликі ушкодження, з вас за ремонт візьмуть по мінімуму. Якщо почекати з ремонтом тріщини то вона під впливом нерівних доріг, перепадів температур буде розростатися і розділятися. Дрібні частинки бруду і пилу будуть накопичуватися в тріщині, в результаті чого фахівець може відмовитися від ремонту такого пошкодження і вам доведеться замінити скло цілком. Таким чином, ви заплатите набагато більше. Скол скла менш небезпечний, але ймовірність появи тріщин від такого пошкодження теж є. Якщо ви вчасно не зверніться до фахівців, тріщини почнуть розвиватися в різних напрямках, що призведе до повної заміни скла. Почавши ремонт на ранніх стадіях, ви заощадите на грошах і на часу (ремонт значно швидше, ніж заміна).

Перше що потрібно зробити при появі ушкодження.

Як тільки ви виявили пошкодження необхідно заклеїти його липкою стрічкою (скотч, ізолента і т.д.). Під стрічку необхідно підкласти шматочок паперу, це може бути шматок журналу або газети, тим самим липкий клей стрічки не потрапить в пошкодження. Зробивши все це, ви уникнете подальшому попаданню бруду і пилу, що поліпшить результат ремонту. Також постарайтеся уникнути попадання води в пошкодження. Не вмикайте обдув скла краще направте його в ноги. При розбитій дорозі їхати краще акуратно, знижуйте швидкість і уникайте ям. Після всього зверніться в ремонт якомога швидше.

Чому потрібно звернутися до фахівців.

Ремонтувати автоскла краще надати фахівцям. Працівники, які виконують ремонт стекол знають технологію, мають певний досвід і необхідні інструменти. Фахівці несуть відповідальність, якщо ваше скло лопне після роботи. Вирішивши відремонтувати скло самостійно, ви втрачаєте всіх гарантій.

Процес ремонту.

Для початку фахівець оцінює вид і ступінь ушкодження. Потім скло очищають, промивають і викачують залишки води. Наступним етапом запобігають подальший розвиток ушкодження, а саме тріщини засверливают по кінцях променів, в відколах свердлять отвори по середині. Далі пошкоджену порожнину заповнюють рідким полімером, здатний сильно проникати в тріщину і скол. Після опромінення ультрафіолетовою лампою всередині відбувається повне зчеплення і затвердіння. Наприкінці оброблену ділянку зачищається і полірується, також поліруванням можна видалити дрібні подряпини після попадання піску. Результат роботи поліпшить зовнішній вигляд пошкодження на 75-85%, коефіцієнт оптичного заломлення і проникаюча здатність будуть як у скла. Майте на увазі повністю відновити міцність і зовнішній вигляд неможливо, можна лише зробити максимально наближене до первісного стану. Також знайте, багато фірм не дають гарантії на ремонт пошкоджень в нижній частині лобового скла, так як там відбуваються великі перепади температур через грубок і кондиціонерів.


Не пропустіть