Як здати на права категорії В?

Транспортних засобів на дорогах міста з кожним роком стає все більше і більше. Ніхто давно не задається тією думкою, що людям доводиться вчитися і працювати за багато кілометрів від свого будинку щодня. Ніхто не сперечається, що їздити на такі відстані можна і на рейсовому автобусі, але ваш власний автомобіль подарує вам той комфорт і затишок, який ви не випробуєте в автобусі Проте пересуватися на авто куди швидше. Але, звичайно, просто взяти і купити автомобіль – це тільки півбіди. Важливим акцентом і доповненням до покупки авто стане отримання прав. І ви замислюєтеся, як здати на права категорії B? Відразу вам треба визначитися з вибором автошколи, в якій ви збираєтеся вчитися. Найкраще просто залізти в інтернет і почитати відгуки про автошколу, дізнатися в яких числах проводиться набір учнів у групи, і найголовніше, яка в автошколі вартість навчання і що в нього входить.

Якщо вас в автошколі все влаштовує, то негайно подавайте заявку і вирушайте в лікарню отримувати меддовідку. Також належить сходити до нарколога і психолога, у них ви отримаєте сертифікати. Радимо з довідкою не зволікати, лікарів пройти відразу. Просто документи з лікарні потрібно принести не в останній момент отримання прав, а на початку практики. Потім вас чекає три місяці занять, практичних і теоретичних. Практичне навчання буде ділитися на дві частини. Майданчик і Місто. Спочатку ваші здібності водіння будуть відшліфовувати на спецмайданчику самої автошколи, і тільки потім з інструктором у вас почнеться водіння на міських вулицях.

Після ваших теоретичних і практичних курсів почнеться саме основне в отриманні прав, це іспити. Іспит складається з двох частин: водіння і теорія. Водіння це заїзд в гараж, старт з місця, задній хід. А теорія здається на комп’ютерах. Але не переживайте, хтось може здати з першого разу, а хтось з п’ятого. Ще багатьох цікавить питання складання іспиту без навчання. Так звичайно можна здавати в ДАІ, адже безліч квитків по теорії можна знайти в інтернеті, а водінню навчаться на сільських дорогах і старих занедбаних база або автодромах. Але проблема в тому, що за статистикою тільки 50% здають теорію, а про водіння не варто й говорити, так як необхідні навички автомобільного майстерності на міських дорогах не напрацьовані. Просто людині, яка жодного разу не їздив по дорогах міста, дуже важко їздити по ним в перший раз, а тим більше здавати водіння з інспектором. Альтернативою може стати отримання прав екстерном. До того ж у автошкола вартість навчання за даним напрямком буде менше.


Не пропустіть