Чи потрібно пристібати ремені безпеки?

Як правило, безпеку на дорозі, насамперед, і неможливо передбачити, за яким поворотом нас чекає небезпека, адже сьогоднішній стан доріг залишає бажати тільки кращого. Безсумнівно, факторами, що впливають на аварійну ситуацію, є технічна справність автомобіля, ваші практичні навички водіння і адекватні зустрічні водії. Перші два фактори ще можна контролювати, але от за адекватність тих чи інших водіїв, ви, на жаль, не у відповіді. У зв’язку з чим і відбувається більшість аварійних ситуацій. Ремені безпеки і справна подушка безпеки збережуть вам життя в разі аварії. Хоча багато хто так не вважають і думають, що ремені, це всього лише непотрібна річ. Ремені безпеки придумали не даремно, коли автомобілі ними не оснащуються, кількість аварій зі смертельним результатом було досить велике.

Все змінилося, коли ремені безпеки стали застосовувати. Але, незважаючи на це, багато хто воліє їздити, чи не пристібаючись, що роблять даремно. Існують основоположники думки, що коли трапляється аварія, безпечніше буде вилетіти з салону автомобіля, ніж бути пристебнутим. Насправді це не так, адже вилітаючи з авто на великій швидкості, виникає не тільки ризик отримати важку травму, але і можна просто опинитися під колесами інших автомобілів. Дивлячись на це, можна з упевненістю сказати, що на мотоциклі їздити набагато небезпечніше, навіть якщо на мотоциклістів буде найзахищеніша екіпіровка. Існує думка, що пристібаючись ременями безпеки, великий ризик згоріти заживо у разі виникнення пожежі.

Як правило, це не зовсім так, по-перше, це не доведено. По-друге, згорають в основному через втрату свідомості при ударі, а пристібаючись ременями, ви зводите цей ризик до мінімуму. Від пристібання в міському русі великого ефекту чекати не варто, так як швидкість складає близько 40 км / год. Ну, якщо не брати до уваги той факт, що зіткнення на такій швидкості рівносильно падіння з четвертого поверху. Деякі не пристібаються лише тому, що ремінь сковує їх руху, а при керуванні автомобілем потрібна повна свобода дій. Імовірно це так, але так звана свобода може коштувати вам життя. Як можна судити з вищесказаного, ремені безпеки є ефективним засобом при збереженні життя в аварійних ситуаціях. І це варто того, що б витратити пару зайвих секунд на їх пристегивание, і стерпіти викликані незручності, якщо такі є.