У мережі розповіли який автомобіль краще: корейський або німецький?

Фахівці назвали недоліки і переваги автомобілів китайського та німецького виробництва

Купуючи автомобіль, часто провідним фактором стає ціна ТЗ. Корейські машини дешевше німецьких приблизно в 1,5 – 2 рази. Однак конкуренцію може скласти концерн «Volkswagen», який пропонує бюджетні варіанти. Якщо говорити про гарантійні зобов’язання, то на автомобілі з Німеччини в основному поширюється гарантія на 2 роки (100000 км), а у корейських авто – 5 років (150000 км).

За якістю ЛФП і обробці деталей, перевага залишається за німецькими авто: особливо у преміальних «Ауді», «Мерседес» та «БМВ».

Силові агрегати автомобілів з Німеччини володіють зниженою витратою палива в порівнянні з корейцями, але ресурс моторів вище у останніх, відзначають фахівці. В якості трансмісії баварські авто частіше пропонують варіаторні КПП. Такі коробки передач відмінно поєднуються з потужними силовими агрегатами, але швидше ламаються і виходять з ладу, ніж класичний автомат, який встановлюють корейські автовиробники.

У висновку експерти порадили відштовхуватися від потреби того чи іншого ТЗ. У разі якщо покупцеві необхідний недорогий і простий в обслуговуванні автомобіль, краще вибрати корейський. Якщо в пріоритеті максимальний комфорт і потужність, то варто купувати німецькі авто. Крім того, у корейських виробників є преміальні бренди, типу «Genesis», які можна порівняти з тими ж «Ауді» і «БМВ».


Не пропустіть