Складено рейтинг кросоверів, які ні в чому не поступаються Toyota RAV4 (Фото)

Кросовер Toyota RAV4 є однією з найпопулярніших моделей на ринку в сегменті SUV, причому це стосується не тільки нових машин, але і старих. Експерти склали рейтинг кросоверів, які ні в чому не поступаються японським бестселеру.

П’яте місце рейтингу дісталося Nissan X-Trail. Залежно від року випуску в моторну гамму кросу входять бензинові “атмосферники” на 2,0 і 2,5 літра потужністю 144 і 171 к.с. відповідно, а також дизельний силовий агрегат об’ємом 1,6 літра.

На четвертому рядку ТОП-5 виявився Mitsubishi Outlander, під капотом якого встановлюються “атмосферники” об’ємом 2,0 і 2,4 літра, ресурс яких перевищує 400 тис. км. Вони поєднуються з МКПП або варіатором. Крім цього, в гамму входить V-подібний агрегат на 3,0 літра, що розвиває 220 к.с. Він працює в парі з класичним 6-діапазонним “автоматом”.

Третє місце розділили одноплатформені Volkswagen Tiguan і Skoda Kodiaq. Залежно від модельного року, автомобілі оснащуються бензиновими турбомоторами об’ємом 1,4 і 2,0 літра, а також 2,0-літровим дизельним агрегатом.

Другий рядок рейтингу займає Mazda CX-5. Під капотом цієї моделі встановлюються високотехнологічні бензинові двигуни SkyActive об’ємом 2,0 і 2,5 літра.

Очолює рейтинг Honda CR-V. Атмосферні 2,0- і 2,4-літрові мотори цієї моделі без складнощів пройдуть понад 500 тис. км пробігу.


Не пропустіть