Aston Martin, якого ви не бачили. На продаж виставили дуже рідкісний хетчбек (Фото)

На аукціоні H&H Classics виставили на продаж один із 26 існуючих Aston Martin Frazer-Tickford Metro зразка 1982 року, який був першим компактним автомобілем британської марки. Унікальні тридверні хетчбеки середини 80-х років минулого століття привезли до США в кількості трьох екземплярів. Тепер одну з таких машин виставили на торги, орієнтовна ціна лота – £35,000 – £45,000.

Тридверний Frazer-Tickford Metro з’явився на світ у середині 1980-х завдяки зусиллям інженерів Aston Martin та фахівців компанії British Leyland, які на той момент розробили модель Austin Metro. Взявши її за основу, інженери обладнали автомобіль преміальним салоном зі шкіри та алькантари, люком на даху, а також круїз-контролем та більш розвиненим обвісом. Під капотом хетчбека розмістили 1,3-літровий бензиновий двигун потужністю 80 кінських сил. Так виник перший компакт-кар в історії Aston Martin.

У рамках співпраці фахівці збудували лише 26 модифікованих хетчбеків, три з яких потрапили на територію США. Виставлений на продаж екземпляр коричневого кольору з бежевим салоном зберігся в ідеальному стані. У комплекті з автомобілем, який організатори аукціону планують продати приблизно за 40 тисяч фунтів стерлінгів, йде реєстраційний номер FTM 1T.

Джерело Мотор

Не пропустіть