Названо шість надійних малолітражних автомобілів з великим пробігом

Фахівці назвали шість надійних малолітражних автомобілів із великим пробігом. Відповідні рекомендації надали експерти закордонного видання Motorway.

Багатьом покупцям транспортних засобів актуальною є купівля саме вживаних одиниць. Найчастіше машини зустрічаються з великим пробігом, оскільки довго перебували у користуванні власників або ж їздили на далекі відстані. У статті подано підбір експертами шести малолітражних автомобілів, які, незважаючи на кількість кілометрів, які вони проїхали, надійно прослужать власнику.

Hyundai i10 (2008-2013)

Hyundai i10 є чудовим варіантом для їзди в межах міста. Ще однією позитивною якістю авто став дешевий ремонт та заміна деталей у разі поломки. З мінусів фахівці наголошують на проблеми із допоміжними вузлами.

Ford Ka (2009-2016)

Ford Ka є міцним автомобілем невеликих розмірів. Серед вживаних одиниць іноді трапляються з пошкодженням підвіски, електро- або паливної системи. Двигун залишається справним.

Volkswagen Polo (2009-2017)

Volkswagen Polo має досить бюджетну цінову категорію серед “хетчбеків”. З мінусів експерти відзначили підвіску, системи опалення та охолодження, гальмівну та електронну.

SEAT Ibiza (2006-2009)

Фахівці прозвали SEAT Ibiza “жорсткою” машиною. Загалом справність автомобіля та всіх його деталей дивує, проте слабкими сторонами можуть стати коробка передач та підвіска.

Mazda MX-5 (2005-2015)

Mazda MX-5 представляє спортивну лінійку авто. З мінусів фахівці виділили проблеми з електронікою, керуванням, паливною системою, кондиціонером та трансмісією.

BMW 2-ї серії (з 2014 року)

Вважається, що BMW 2-ї серії стане надійною машиною для власника, яка після покупки не вимагатиме вкладу фінансів у ремонт.


Не пропустіть