Вражаючі машини зі світу далекобійників

В епоху електронних сигарет і книжок, дронів-кур’єрів і безпілотних автомобілів головними дійовими особами світу вантажоперевезень і товарообігу залишаються звичайні вантажівки з величезними причепами, пише fishki.net

Найдорожчий: цього року компанія Mack Trucks випустила найдорожчий тягач у світі – 16,1-літровий Super-Liner з ціною понад мільйон доларів. Фірмова статуетка Mack на носі виконана із золота.

Він побудований за спецзамовленням малайзійського султана Ібрагіма Ісмаїл Джохорского.

Вантажівка патріотично «обгорнута» в малайзійський прапор, а салон оброблений світлою шкірою і червоним деревом.

Найбільш мотоциклетний: результатом спільної діяльності Harley-Davidson і гіганта серед виробників вантажівок Navistar International стала лімітована Спецсерія моделі LoneStar. Перша партія з 250 вантажівок вийшла в 2009-му.

Найважчий: в цій категорії немає одного конкретного переможця. Справа у правилах або, вірніше сказати, в обмеженнях – Північна Дакота може вважатися місцевістю з найважчими вантажівками у світі просто тому, що в цьому штаті не існує ліміту маси вантажних автомобілів.

Найбільш домашній: існує безліч профільних тюнінг-ательє, які готові влаштувати у вашій вантажівці повноцінну квартиру. Головне, підібрати машину з правильним “сліперів” (так називається зона відпочинку водіїв) з ​​капотних Volvo або, скажімо, Kenworth.

Найуміліший: навряд чи хтось може похвалитися більш крутий рекламною кампанією вантажівок, ніж Volvo. Пам’ятаєте трюк з Ван Даммом або 15-тонну машину під управлінням хом’яка? Але було дещо ще – заради одного музичного кліпу в компанії примудрилися поставити на два колеса вантажівку Volvo FH.

Найстильніший: всі незвичайні вантажівки раз на рік приїжджають на фестиваль Nordic Trophy. На фото перед вами – переможець торішнього зльоту, Mercedes-Benz Actros.

Найбожевільніший: якщо ви думали, що божевільний японський стиль тюнінгу босодзоку (сьогодні це, на щастя, лише назва, хоча починалося все з напівкримінальних банд) обмежується дуже дивними мотоциклами та неймовірними суперкарами, то ви сильно помиляєтеся.

Найдовший: велику і малозаселену Австралію давно називають країною автопоїздів. Вся справа в тому, що більшу частину території тут займають безлюдні пустелі і напівпустелі, що розділяють різні частини країни і сильно ускладнюють транспортування вантажів. Що називається, не наїздишся.


Не пропустіть