Президент Тoyota зробив гyчнy зaявy прo eлeктрoмoбiлi

Власник і керуючий найбільшої японської автомобілебудівної корпорації Тoyota Motor Акіо Тойода розкритикував надмірний «хайп» навколо виробництва електромобілів. Він зазначив, що виробництво електричних машин зовсім не таке екологічне, яким його хочуть виставити виробники, а викиди на заводах електромобілів іноді перевищують показники компаній важкої промисловості, передає «Інтерфакс».

Як зазначив Акіо Тойода, ажіотаж навколо електромобілів є сильно перебільшеним, і захисники природи можуть бути дуже розчаровані, коли дізнаються скільки насправді випускається шкідливих відходів при виробництві таких моделей. За його словами, еко-прихильники не враховують викиди в результаті генерації електроенергії, витрати на виробництво і економічні наслідки.

Згідно з його заявою, глобальний перехід людства на електрокари не тільки не сприятиме скороченню викиду шкідливих відходів, а й стане причиною втрати своїх доходів у мільйонів працівників. Акіо Тойода переконаний, що інтерес до електрокарів штучно підігрівається і є «хайповим», тоді як ця тенденція впевнено веде світ до «краху поточної моделі автопрому».


Не пропустіть