Названо помилки водіїв, які призведуть до поломки двигуна

Автомобільні експерти описали типові помилки водіїв при експлуатації автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння. Дано рекомендації, які допоможуть уникнути серйозних поломок.

Для більш тривалого і безвідмовного використання двигуна машини фахівці радять завжди використовувати режим роботи на середніх оборотах. При цьому скорочується навантаження на поршневу групу, вихід з ладу якої призводить до необхідності капітального ремонту. Особлива увага звертається на обов’язковий прогрів автомобіля в будь-який час року. Влітку можна обмежитися однією хвилиною, взимку краще проводити процедуру не менше трьох хвилин. Кілька кілометрів після початку руху необхідно проїхати плавно, уникаючи різкої зміни швидкості.

Великою проблемою для ДВЗ може стати його перегрів, що в основному відбувається через різні несправності радіатора. Його потрібно регулярно оглядати і правильно обслуговувати. Слід акуратно підходити до вибору присадок, деякі з них можуть завдати шкоди паливній системі і двигуну автомобіля.


Не пропустіть