Тепер для реєстрації нового автомобіля і отримання номерів не потрібно відвідувати Сервісний центр МВС

Останні кілька днів були дуже насиченими на законодавчі рішення. Верховна Рада затвердила кілька законопроектів і підтримала низку ініціатив. Всі вони спрямовані на те, щоб привести нормативні акти і процедури у відповідність з європейськими стандартами.

Про це повідомляє autocentre.ua.

Зокрема, Кабінет міністрів України вніс зміни до Порядку державної реєстрації автомобілів. В результаті поставити автомобіль на облік і отримати номерні знаки тепер можна безпосередньо в автосалоні. Ця норма поширюється тільки на нові транспортні засоби, які реєструються вперше. Дане нововведення не є обов’язковим, а носить рекомендований характер. Тобто при бажанні власник ТЗ може, як і раніше, оформити документи в сервісному центрі МВС.

Крім того, для замовлення послуги з видачі та відновленню водійського посвідчення тепер також не потрібно відвідувати СЦ МВС. Для цього необхідно просто зареєструватися в мобільному додатку “Дія” або на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг. Потім зайти у відповідний розділ і оформити заявку на потрібну послугу. До неї додаються фотокопія документа, де вказані зміни персональних даних, і медична довідка, що дозволяє керувати транспортними засобами. Запевнити заяву потрібно за допомогою електронного підпису.

Після оформлення заявки потрібно почекати повідомлення про її виконання. Забрати готовий документ можна в найближчому сервісному центрі в зручний час.


Не пропустіть