Заправляйтеся, заощаджуючи: в мережі АЗК UPG триває національна акція

Тепер наповнити бак авто високоякісним пальним стандарту Євро-5 на АЗК UPG можна ще вигідніше. У мережі триває акція «Більше їздиш – більше їздиш», яка передбачає прогресію нарахування бонусів. Тобто, що більше літрів пального придбає клієнт протягом акції, то більшу знижку отримає на наступну заправку. Акція триватиме упродовж трьох місяців.

Компанія пропонує постійним клієнтам, які заправляються з бонусною карткою UPGgood, кілька рівнів, перехід на кожен з яких передбачає більшу знижку бонусами. Акційні бонуси нараховуються після придбання понад 50 літрів будь-якого пального. Мінімальна знижка бонусами – 50 копійок на 1 літрі бензину або дизелю та 25 копійок на 1 літрі газу. Більше літрів – більше бонусів.

Максимальну вигоду передбачає п’ятий рівень – 2,5 гривень на 1 літрі бензину та дизпального, а також 75 копійок на газ. Для цього потрібно заправити авто на понад 1 500 літрів.

Пресофіс АЗК UPG

«Механіка акції така, що перебуваючи на якомусь рівні, ви постійно накопичуєте бонуси, які він передбачає, аж поки не перейдете на наступний зі ще більшою знижкою. Бонуси – це додаткові можливості. Використовувати їх можна, оплачуючи пальне, заощаджуючи на кожному літрі, смакуючи улюблені страви у VIVO café чи то насолоджуючись новинкою – морозивом нашого власного виробництва ice U, купуючи якісь важливі дрібнички у магазинах на АЗК. З UPG ви не лише заправляєтеся високоякісним пальним, а й заощаджуєте, що завжди приємно», – розповіла маркетинг-директорка UPG Надія Гануліч-Манукян.

У компанії уточнили, що за умовами акції, прогресія нарахування бонусів поширюється лише на купівлю пального.

Важливо, що скористатися накопиченими акційними бонусами в межах акції автолюбителі зможуть до кінця листопада, тобто ще місяць після її закінчення.

Завжди будьте в курсі цін на пальне, акцій та новин мережі, долучившись до офіційного чат-боту АЗК UPG у Telegram.