Яким авто віддають перевагу українці

Названо найпопулярніші марки авто в Україні, хоча варто врахувати, що майже три чверті українських сімей користуються громадським транспортом, 1 автомобіль на сім’ю мають 22% українців, а ще 1% жителів країни має 2-3 і більше автомобілів на родину, пише hyser.com.ua.

Що ж стосується віку автомобілів, то у 33% українців машинам 6-10 років, а 16-плюс у 30% власників залізного коня. Трохи менш поширені автомобілі віком 11-15 років (19%) і 3-5-річні авто (12%).

«Найбільш популярними серед українців автомобілями є авто з кузовом типу «седан»(45%), далі з великим відставанням слідують «хетчбек»(12%) і «універсал» (11%), а замикають п’ятірку найбільш популярних мікроавтобуси (6%) і мінівени (5%) », – йдеться в дослідженні.

За дослідженням, найбільш поширеними залежно від країни виробництва є радянські/російські авто (34%), далі йдуть німецькі (16%), українські (14%), французькі (7%) японські і корейські (по 5%), а також китайські (4%) автомобілі.

Найпоширенішими на сьогоднішній день марками автомобілів в Україні є LADA (ВАЗ) – 27% власників авто. Другими з істотним відставанням йдуть автомобілі українського автовиробника ZAZ (8%). Далі йде продукція нині неіснуючого радянського/російського автозаводу МОСКВИЧ/АЗЛК, німецького AUDI, корейського DAEWOO, французького RENAULT, радянського/російського ГАЗ (ВОЛГА) і автомобілі FORD (всі по 4%). По 3% набрали німецькі MERCEDES-BENZ та OPEL.