Nissan випустить новий стильний седан, який їздить без бензину (Фото)

Японський автовиробник Nissan вирішив випустити на китайський ринок електричний седан Nissan N7, розроблений за участю місцевого автогіганта Dongfeng. Про це пише CarNewsChina.

Офіційний запуск Nissan N7, уперше представленого на автосалоні в Гуанчжоу, очікується навесні поточного року. Це п’ятиметровий електричний седан, який, як заявляє виробник, встановить новий стандарт електромобілів на китайському ринку.

Фото: Nissan

Автомобіль буде побудований на електричній архітектурі, розробленій спільними зусиллями Nissan та Dongfeng. При цьому з погляду дизайну та характеристик він близький до вже випущеного Dongfeng eπ 007 з такою ж довжиною колісної бази та шириною кузова, які становлять 2915 та 1895 мм відповідно. Довжина кузова Nissan N7 складе 4930 мм, а висота – 1487 мм.

Фото: Nissan

Очікується, що седан матиме 17- або 19-дюймові колісні диски на вибір і оснащуватиметься одномоторною електричною силовою установкою від Dongfeng, яка в базі видаватиме 215 к.с., а в топовому виконанні – 268 «коней». Автономність седану забезпечить літій-залізо-фосфатний акумулятор виробництва Dongfeng-Sunwoda, ємність якого поки що невідома.

Nissan N7 буде доступний виключно в Китаї, де його ціна, за чутками, складе від 160 000 юанів або 22 090 доларів США.