BMW представила новий потужний універсал (Фото)

Німецька компанія BMW представила перший в історії BMW M3 CS Touring. Це ще одна спеціальна модель у лінійці спортивних автомобілів баварської марки. Про це пише Motor1.com.
BMW M3 CS Touring отримав 3,0-літровий рядний шестициліндровий двигун з двома турбінами, що видає до 543 кінські сили. У ролі трансмісії виступає восьмиступінчаста АКПП і система повного приводу M xDrive з можливістю включення задньопривідного режиму.

З такою силовою установкою новий BMW M3 CS Touring прискорюється до «сотні» за 3,5 секунди, а його максимальна швидкість досягає 300 км/год.

Публіці новий BMW M3 CS Touring покажуть вже сьогодні, 30 січня на трасі Mount Panorama Circuit в австралійському Батерсті у рамках традиційних щорічних перегонів Bathurst 12 Hour.

Автомобіль буде випущений обмеженим тиражем. Його постачання до Європа, Австралії, Японії та Південної Кореї розпочнуться у березні 2025 року.
Виробництво універсала налагодять на заводі BMW Group у Мюнхені, де його збиратимуть поряд з усіма іншими версіями BMW M3 Sedan та BMW M3 Touring.