У Німеччині водій заплатить за паркування авто понад 200 тисяч доларів

Власник авто Volkswagen Golf, який залишили на парковці в аеропорту Берлін-Бранденбург в Німеччині, накопичив рекордний борг за стоянку – 209 124 доларів. Про це повідомляє Oddity Central.

В берлінському аеропорту перші 10 хвилин на короткостроковій стоянці безкоштовні,  але якщо залишити авто на довше, то доведеться платити:

  • 11 доларів за 30 хвилин,
  • 23 долари за годину,
  • 552 долари за день.

Власник Гольфа залишив своє авто на цілий рік.

Наприкінці січня автомобіль евакуювали, але стягнути заборгованість не вдається, тому що власника поки що не встановили.

Користувачі соцмереж припускають, що автівку могли викрасти й згодом залишити в аеропорту.

В Україні парковка оплачується після 10 хвилин простою. Якщо порушення зафіксовано засобами фото- відео фіксації, водієві доведеться заплатити 20-кратний розмір годинної паркувальної вартості (це приблизно 100-200 грн). Якщо цю вимогу проігнорувати, то сума штрафу може зрости.