Будинок на колесах, в якому є все для комфортного життя

Житель Канади створив миловидний трейлер для любителів подорожувати з усіма зручностями. Новий будинок на колесах не тільки дуже функціональний, але ще і виглядає краще за більшість представників сімейства, пише novate.ru.

Уродженець Канади на ім’я Чад Сміт створив інноваційний будинок на колесах, самостійно спроектувавши його і повністю зібравши. Проект отримав назву «The Curved 260 Micro Home». На його створення Сміта підштовхнув особистий досвід. Вся справа в тому, що близько 20 років свого життя він був змушений разом з родиною виживати в подібному, дуже невеликому трейлері. Втім, від «досвіду» конструктора залишилися хіба що габарити будинку на колесах, та й ті були істотно збільшені.

Створений будинок на колесах має площу в 24 квадратних метра. Його габарити – 4.1х3.2х9.8 метрів. Значна частина конструкції створена з дерева. В ролі основного матеріалу використовувався кедр, зокрема він використовувався для обробки внутрішнього приміщення будинку і зовнішніх стін. Корпус будинку має своєрідні вигнуті, досить привабливі форми. Вигин виглядає настільки добре, що місцями навіть здається природним.

Всередині будинок виглядає несподівано просторим і це за умови того, що в ньому є все необхідне для комфортного проживання. У вітальній кімнаті навіть є невелика піч. Є кухня з раковиною і газовою плитою, є електричний нагрівач повітря, душ, туалет та інші першочергові блага цивілізації. Важливо й те, що в 260 Micro Home достатньо спального місця на цілу сім’ю, а при бажанні знайдеться місце і для гостей.

У трейлері є достатньо місця для всілякої поклажі, а запасів прісної води, газу і електрики вистачить майже на цілий тиждень. Велика частина приміщень настільки простора, що дозволить навіть встановити додаткові меблі та обладнання.