Як розбити авто на швидкості 240 км/год і залишитися живим? (відео)

Як розбити 800-сильний Chevrolet Corvette на швидкості 240 км / год? Просто влаштувати перегони на дорогах загального користування, пише avtopoligon.info.

Гонка між двома зарядженими Chevrolet Corvette на вулицях закінчилася тотальним крашем для одного з автомобілів після того, як він потрапив в аварію на швидкості 150 миль на годину (241 км/год).

Відео, записане пасажиром 800-сильного Chevrolet Corvette C6 Grand Sport, показує “дуель” на громадських дорогах з 750-сильним Vortech T-Trim C6 Z06. На 0:17 видно, що водій Grand Sport втрачає контроль і в кінцевому результаті врізається в бар’єр.

Через тридцять секунд після зіткнення спорткар був уже охоплений вогнем, але водій і пасажир встигли вибратися до того, вони отримали мінімум травм, бо були пристебнуті ременями безпеки.

Можна сказати, що водію та пасажиру дуже пощастило.

Це відео дуже повчальне: не варто мчати по дорогах загального користування “вилупивши очі і висунувши язика” (с), адже це може закінчитися фатально.

Тепер двоє щасливчиків отримали хороший урок і наступного разу, можливо, будуть ганяти на закритому треку. Адже наступного разу чудесного порятунку може і не статися …


Не пропустіть