До бою готова бронемашина, яку назвали «Ганьбою»

Новітній бронетранспортер «Дозор-Б» пройшов державні випробування і рекомендований до прийняття на озброєння ЗСУ.

До такого висновку дійшла спеціалізована військова комісія, повідомляють «Коментарі» з посиланням на прес-службу ДП «Укроборонпром».

20151207101634

«У квітні поточного року військовим був представлений перший зразок, у травні ми отримали уточнене технічне завдання з цієї машини, а вже в кінці серпня бронетранспортер передали на державні випробування », – зазначив директор Львівського бронетанкового заводу Роман Тимків. Він також зазначив, що держвипробування були успішно пройдені, і в даний час вже готова ціла серійна партія «Дозор-Б».

Нагадаємо, раніше, за інформацією ZN. UA, працівники заводу повідомили, що перехрестили даний бронетранспортер на «Ганьба». «Пробний зразок нібито завершений на початку 2015. Зараз він стоїть на заводі. Працівники перехрестили його на «Ганьба». Вони ж розповіли нам, що прикордонники їздили на «Дозор-Б» на автодромі. Машина на завод своїм ходом не повернулася », – йшлося в статті. Олександр Турчинов ще на початку червня 2014 го обіцяв, що ЗСУ та Нацгвардія скоро отримають 200 таких бронетранспортерів. У лютому вже цього року заступник концерну «Укроборонпром» Сергій Пінькас запевняв, що українських солдатів озброять «Дозор» вже в березні. Пізніше він переніс цей термін до кінця літа.


Не пропустіть