В Україні виготовлено нову партію бронемашин (фото)

ДП «Миколаївський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», виготовив Збройним силам України нову партію броньованих розвідувальних дозорних машин БРДМ-2, пише nikmedia.com.ua.

Фахівці заводу успішно виконали поставлені завдання і менш ніж за 2 місяці провели капітальний ремонт цієї техніки, повідомляється на сайті “Укроборонпрому”.

Як зазначив Генеральний директор Концерну Роман Романов, підприємства «Укроборонпрому» вийшли на рекордно швидкі терміни виробництва і ремонту техніки, щоб задовольнити потреби армії. «Оновлені «БРДМ-2» посилять наших військових і нададуть їм додаткові переваги в бою», – додав він.

БРДМ-2 – це бойова колісна броньована двовісна машина зі всіма провідними колесами. Вона отримала високі динамічні показники, великий запас ходу і підвищену прохідність. Корпус виготовлений з пулестійкої броні і здатний надійно захистити екіпаж навіть від гранат і мін.

Миколаївський бронетанковий завод нині – одне з головних підприємств «Укроборонпрому», що спеціалізується на виготовленні та модернізації броньованої колісної техніки і постійно нарощує темпи виробництва і ремонтів.


Не пропустіть