Готується до випуску конкурент Mercedes-Maybach

Розкішний бренд Genesis, що відноситься до корейської автомобілебудівної компанії Hyundai, має намір у першій половині 2016 вивести на авторинок «розтягнуту» версію своє першої моделі – 4-дверки G90 (на домашньому ринку – EQ900). Якщо корейський седан покликаний боротися за покупців з Mercedes-Benz S-Class, то розкішний лімузин за своїми технічними характеристиками стане конкурентом Mercedes-Maybach, пише uincar.ru.

Стандартний седан Genesis G90, який нещодавно був представлений виробником, досягає в довжину 5 метрів 25 міліметрів. Очікується, що довжина лімузина становитиме 5 метрів 400 міліметрів («Майбах» має 5 метрів 453 міліметрів довжини). «Розтягнутий» G90 має отримати більше різних опцій, призначених для задніх пасажирів, таких як окремі сидіння з масажною функцією, а також міні-бар.

Корейська седан має під своїм капотом 3,3-літрову бітурбовану «шістку» з 370-сильною віддачею, атмосферні 3,8-літровий V6 (315 к.с.) і п’ятилітровий V8 (425 к.с.). В ролі трансмісії виступає безальтернативна восьмишвидкісна автоматична КПП.


Не пропустіть