Kia Sportage: оголошено цiни в Україні

Офіційний дилер південнокорейської компанії в Україні «ФАЛЬКОН-АВТО» оприлюднив вартість оновленого кроссовера, що вже доступний для попередніх замовлень, пише vnews.agency.

Вдосконалений позашляховик збирають у Словаччині. Нагадаємо, що Kia Sportage четвертого покоління був офіційно представлений восени поточного року. Крім того, що новий автомобіль став довшим, ніж його попередник, так розробники вирішили збільшити місткість багажника. Для українського автомобільного ринку позашляховик буде доступний відразу з двома бензиновими двигунами. Перший буде представлений з силовим агрегатом у вигляді бензинового двигуна об’ємом 1,6 літра, який має у своєму розпорядженні сто тридцять дві кінських сил. Другий – той же бензиновий мотор, але з об’ємом вже в два літри, який може розраховувати на сто п’ятьдесят п’ять кінських сил. Автомобілі будуть доступні з автоматичною і механічною шестиступінчастою коробкою передач. Офіційна вартість стартуватиме з позначки в п’ятсот шість тисяч гривень.

Разом з цим, корейські фахівці підготували кросовери з дизельними силовими агрегатами, які також будуть доступні у двох варіаціях. Перший силовий агрегат CRDi, об’ємом 1,7 літра, має граничну потужність у вигляді ста п’ятнадцяти кінських сил. Другий – той же дизельний двигун, але з об’ємом вже в два літри. Даний мотор зможе видавати вже сто вісімдесят п’ять кінських сил. Потенційний покупець зможе вибрати автомобіль собі з повним приводом, або з переднім. Обидва силові агрегати будуть також тісно працювати як з автоматичною, так і з механічною трансмісією. Вартість дизельних варіантів буде дорожче на сорок шість тисяч гривень, ніж бензинові автомобілі.

Потенційний власник зможе вибрати собі до душі оновлений автомобіль, маючи різноманітну кольорову палітру кузова. Південнокорейські розробники постаралися на славу і кросовер доступний відразу в дванадцяти кольорах і восьми варіантах оформлення салону. Разом з цим, крім стандартного Kia Sportage, у продаж буде додано інноваційний варіант GT Line, який отримав від фахівців топовий бензиновий агрегат і посилену систему гальмування. У офіційні дилерські магазини автомобіль надійде вже в наступному році, а попередні замовлення були відкриті тридцятих грудня.