Опубліковано свіжий рейтинг автомобілів, які не ламаються десятиліттями

Експерти розповіли, які машини в світі вважаються найнадійнішими. Вони склали ТОП-5 автомобілів, які не ламаються десятиліттями.

Вторинний автомобільний ринок насичений транспортними засобами, які господарі намагаються продати, позбувшись від машини, що стала проблемою. Для багатьох сучасних автомобілів навіть 5-річний термін експлуатації вже серйозна цифра, особливо в великих містах. Знос двигуна і коробки передач в пробках значно збільшується, а необхідність паркувати засіб пересування біля під’їзду під відкрите небо ще більше погіршує ситуацію. Тим не менш, є екземпляри, що витримують найскладніші умови експлуатації і працюють десятиліттями, інформує enovosty.com.

Першим в даному рейтингу виявився спорткар Porsche 911. Експерти запевняють, модель недешева, але покупка того варта. На другій сходинці в ТОП-5 розмістилася Toyota Corolla. Вона більш масово поширена, в тому числі і в нас, тому що має відносно невисоку вартість. Власники запевняють, японську машину можна передавати у спадок. Замкнув трійку представник бізнес-класу Mercedes-Benz SLK.

Крім цих моделей, в рейтинг потрапили ще два автомобіля від бренду Toyota. На четвертому місці опинився кросовер RAV4, а замкнув список седан Avensis.


Не пропустіть