В Україні помічений дуже захищений Mercedes-Benz Sprinter (Фото)

Броньовані інкасаторські фургони частенько миготять на українських дорогах, проте ця машина заслуговує на особливу увагу. Почнемо з того, що в її основі лежить Mercedes-Benz Sprinter 316 СDI третього покоління, який дебютував на вітчизняному ринку близько двох років тому.

Так ось, в даному випадку фургон пройшов доопрацювання в українській компанії Reform, яка як раз і спеціалізується на виробництві інкасаторських машин. На відміну від фургонів для перевезення цінностей на базі Sprinter третьої генерації, представлена модель відрізняється підвищеною захищеністю.

По-перше, на автомобілі встановлені потужні скла в рамках, тому лобове скло виконане роздільним, а бічні значно менші стандартних. По-друге, на передньому бампері змонтований важкий сталевий «кенгурятник», який не тільки оберігає радіатор в разі обстрілу, але і може служити хорошим знаряддям для розчищення дороги від непрошених гостей. Відзначимо, подібні машини Reform робив і раніше, тільки на базі попереднього “спринтера”.

Якщо зловмисники якимось дивом все зламають бронеавтомобіль, то скористатися награбованим вони не зможуть, так як тут встановлена ​​система самознищення цінностей: грошові купюри обробляються незмивною фарбою. Крім того, показаний на фото інкасаторський фургон знаходиться під постійним наглядом поліції через GPS і в разі будь-яких надзвичайних ситуацій до машини негайно буде відправлена ​​допомогу.

Джерело autocentre.ua

Не пропустіть