Першим водіям-порушникам вже виписали нові штрафи (Фото)

Перші водії-порушники вже отримали постанови із новими штрафами, що набули чинності у середу, згідно закону про посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, пише ukrinform.ua.

Про це у Фейсбуці повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, передає Укрінформ.

“У Київській та Рівненській областях патрульні зупинили “перших ластівок”, які отримали нові штрафи за порушення правил дорожнього руху. Обоє водіїв керували автомобілями без такого права”, – повідомив заступник начальника Департаменту патрульної поліції.

Як уточнив він, у селі Чайки Київської області чоловіка позбавили права керування, але він знову сів за кермо. Тож патрульні Київської області притягнули цього громадянина до відповідальності, яка передбачена ч. 4 ст. 126 КУпАП – штрафу у розмірі 20 400 грн.

Білошицький зазначив, що раніше за таке адміністративне порушення передбачався штраф у 510 грн.

“Інший водій у Рівному ще навіть не отримував водійське посвідчення, а вже сів за кермо, порушив ПДР і отримав постанову від патрульних. Він отримав штраф згідно з ч. 2 ст. 126 КУпАП. Раніше штраф за таке порушення був 510 грн, а відсьогодні стягнення накладається у розмірі – 3 400 грн”, – повідомив Білошицький.


Не пропустіть