Власники «євроблях» отримали важливе попередження

Державна митна служба України в своєму Telegram-каналі повідомила, в яких випадках можуть забрати «євробляху» і що потрібно зробити, щоб цього не сталося.

Відзначається, що розмитнення автомобіля на європейських номерах не проводиться, якщо стосовно неї є постанова суду про конфіскацію, пише Znaj.ua.

Постанова про конфіскацію «євробляхи», яке набрало законної сили, позбавляє власника такого транспортного засобу (ТЗ) права, щоб розмитнити його. Більш того, сама машина підлягає вилученню виконавчою службою.

Щоб ризик вилучення “євробляхи” не було для власника несподіванкою, в службі радять перевірити наявність автомобіля в судових реєстрах на предмет рішень про конфіскацію перед тим, як здійснити митне оформлення.

Митники при вирішенні формальностей і виявлення факту перебування «євробляхи» (щодо якого винесено рішення суду про конфіскацію) на території митного поста зобов’язані проінформувати виконавчу службу. Та, в свою чергу, уповноважена здійснити вилучення ТЗ в межах виконавчого провадження.


Не пропустіть