Для поліції готують нову патрульну машину на базі Ford Mustang (Фото)

Компанія Ford передала поліції штату Мічиган кілька нових патрульних машин, розроблених на базі електричних кросоверів Ford Mustang Mach-E. Найближчим часом автомобілі вирушать на випробування.

Перша фаза тестів пройде в період з 18 по 20 вересня. Судячи з перших фотографій, опублікованих «Форд». Поліцейські автомобілі будуть відрізнятися від «цивільних» Mustang Mach-E виключно спеціальними лівреями з написом «Police». У машин немає ні проблискових маячків, ні іншого характерного для такої техніки обладнання.

Як буде виглядати салон нових поліцейських автомобілів поки невідомо, тому чи є всередині кросоверів радіостанція, додаткові дисплеї та інше спеціальне устаткування залишається загадкою.

Нагадаємо, звичайні Ford Mustang Mach-E в найдорожчій комплектації під назвою GT Performance Edition оснащують електричним силовим агрегатом, що розвиває 480 кінських сил і 860 Нм. З місця до першої «сотні» такі кросовери розганяються всього за 3,5-секунди, а ємності їхні батареї (88 кВт/год) вистачає на подолання без підзарядки 375 кілометрів.


Не пропустіть