Жінка народила в Tesla, що рухалася на автопілоті (Фото)

У США стався незвичайний випадок – система автопілотування Tesla стала в нагоді власникам електрокара дуже несподіваним чином. Про це розповіли у місцевому американському ЗМІ The Philadelphia Inquirer.

Серед ночі на початку вересня 2021 року у жінки на ім’я Йіран Шеррі почалися перейми. Її чоловік Кітінг не став викликати «швидку», проте вирішив відвезти дружину до пологового будинку на своєму електрокарі Tesla. Їх маленького трирічного сина Ірану залишити не було з ким, тому довелося взяти його з собою.

Поки чоловік садив дитину до машини, у Йіран відійшли води. Намагаючись діяти якнайшвидше, Кітінг виїхав з дому у бік лікарні, але сім’я потрапила в невеличкий затор хвилин на 20. У процесі руху виявилося, що пологи вже почалися. Кітинг Шеррі ввімкнув систему автопілотування (FSD) і прямо на ходу став допомагати дружині, яка була поруч на передньому сидінні.

Йіран народила дівчинку вже на під’їзді до лікарні — сім’я благополучно дісталася пункту призначення, незважаючи на досить небезпечний спосіб керування автомобілем. На місці медсестри обрізали пуповину прямо в машині, після чого надали жінці та дитині необхідну допомогу. Дівчинку назвали Мейв Лілі, але у лікарні її згадують не інакше, як Теслу.

На даний момент це перший відомий випадок пологів в електрокарі Tesla на автопілоті. Це досить позитивна новина, оскільки досі із системою FSD Ілона Маска були пов’язані переважно сумні події.


Не пропустіть