У Києві продають «шістку» в ідеалі (Фото)

«Радянське – значить відмінне!». Ті, хто виріс за часів СРСР, пам’ятають цей трохи хвалькуватий слоган. Звісно, ставилися до нього з певною часткою іронії, але деякими речами тієї епохи ми захоплюємося й досі. Наприклад, автомобілем ВАЗ-2106, легендарною «шісткою» – показником (на той час) достатку та положення у суспільстві.

Ще б пак – адже в бардачок цього транспортного засобу входило 6 пляшок горілки, а пічка якісно обігрівала салон самопливом повітря, включати моторчик обігрівача потрібно було лише тоді, коли температура падала нижче -18. Купити такий автомобіль було дуже складно – черги стояли на кілька років уперед.

Й от тепер у кожного бажаючого є можливість здійснити свою радянську мрію. Недорого – за автомобіль, що продається у Києві, просять лише 8853 долари. Це повністю «комуністичний» автомобіль: не тільки кузов пофарбований у червоний колір, салон теж витриманий у кумачевих тонах.

Не зважаючи на ідеальний стан і повну комплектність (є навіть заводська сумочка з інструментами та гума МІ-16 виробництва СРСР), назвати цей ВАЗ-2106 1981 року «капсулою часу» не зовсім коректно – автомобіль має досить великий пробіг, близько 30 000 км. Однак це не завадить насолодитися старовиною, а комусь – знову відчути себе молодим.


Не пропустіть