Водій Porsche пішов на зухвалий вчинок, щоб уникнути покарання за перевищення швидкості

Французького водія звинувачують у тому, що він перефарбував свій Porsche, щоб уникнути великих штрафів за перевищення швидкості. Інцидент стався 2 червня, коли поліція зафіксувала автомобіль, який їхав зі швидкістю 188 км/год на ділянці дороги з обмеженням 80 км/год. Порушник проігнорував сигнали жандармів зупинитися і пролетів повз них на яскраво-зеленому Porsche 911.

Коли поліція почала розслідування, вони виявили, що єдиний місцевий водій, відомий своїм зеленим Porsche, приїхав до відділку на сірому автомобілі. Водій, 40-річний чоловік, заявив, що в день інциденту його автомобіль був несправний через спущене колесо, тому він не міг бути за кермом. Однак, огляд автомобіля показав залишки зеленої фарби, що підтвердило його причетність до інциденту.

Додаткові докази, такі як свідчення про технічний огляд автомобіля за тиждень до порушення, підтвердили, що Porsche був пофарбований у зелений колір. Під тиском фактів водій зізнався у перевищенні швидкості та спробі обдурити владу, але заперечив, що бачив сигнали жандармів зупинитися.

Після визнання вини, поліція конфіскувала автомобіль до вирішення справи. Французьке законодавство передбачає суворі покарання за такі порушення: штраф до 1300 євро за перевищення швидкості та до 15 000 євро і два роки ув’язнення за відмову зупинитися на вимогу поліції.

Джерело expert.in.ua