В Україні їздить саморобний позашляховик розміром з КамАЗ (Фото)

В Україні помічений дивний позашляховик, який своїми розмірами може дати фору навіть гігантським позашляховикам.

Позашляховик Bizon був побудований умільцем з Білої Церкви (Київська область). Шасі – від ГАЗ-66. Двигун – дизельний 137-сильний, виробництва DongFeng. Коробка передач – 5-ступінчаста механічна. Двигун має компресор з регулятором тиску для підкачки коліс. Рульове управління автомобіля залишилося без змін, з заміною вертикального редуктора ГАЗ-66 на горизонтальний редуктор ГАЗ-53.

Кузов автомобіля виготовлений на саморобну раму з профільної труби 60х40х3 мм і встановлена ​​на 12 існуючих опорних кронштейнів на рамі автомобіля ГАЗ-66 через гумові подушки. На рамі виготовлені кріплення для сидінь. На виготовлення кузова взяті готові двері і дверні прорізи від старого Volkswagen Passat. Передня панель кузова, облицювання радіатора, підкапотні підкрильники, крила передні та задні, арки задні і задні двері виготовлені самотужки. Передній капот двигуна виготовлений з листової сталі 1,0 мм, на капоті встановлені два газових підйомника, засувка і запобіжний гачок. На передніх крилах встановлені фари від Audi A8. Задні ліхтарі – від Пасату. Лобове і заднє скла виготовлені на замовлення, відповідно до Держстандарту, в місті Запоріжжя. Кількість посадочних місць – 9.

На все про все, якщо вірити автору, у нього пішло 15 000 доларів. На час будівництва автомобіля у Олександра Чувпіліна з його сином пішов 1 рік.

Джерело topgir.com.ua

Не пропустіть