“Небачена розкіш”: Показали УAЗ «Бyхaнкa» обшитий шкірою (Відео)

YouTube-канал «Тюнинг и обзор автомобилей» продемонстрував оригінальну модифікацію знаменитої «Буханки». Тюнінг-майстри перешили абсолютно всю поверхню салону дорогою шкірою.

В огляді представлено унікальний салон звичайного радянського автомобіля УАЗ «Буханець», салон якого обробили матеріалами високої якості, додавши всюди стильну ромбовидну прострочку. Всередину також встановили розкладний диван і невеликий висувний телевізор, виконаний в стилі лімузина. В результаті вийшов комфортний, але дещо екстравагантний сімейний автомобіль, який, на думку майстрів, ідеально підійде як для заміського відпочинку, так і для тривалих подорожей по бездоріжжю.

Незважаючи на таку небачену розкіш, «зашитий в шкіру» УАЗ-452 в мережі сприйняли вкрай неоднозначно. Багато користувачів вказували на той факт, що «експерти», які займалися перетяжкой салону «Буханки», випадково або спеціально не звернули уваги на очевидні недоліки автомобіля, такі як дверні ручки, на яких облізла фарба, або на склопідйомники зі стертими рукоятками.

Крім того, від очей автолюбителів не сховалися навіть подряпана ручка перемикання передач і іржавий кузов машини: «Та й ручник обдертий, шкіра ця зовсім не довго буде білою, з такими-то водіями!». Знайшлися й ті, хто порадив майстрам не займатися дурницями і оснастити «Буханець» дійсно необхідними аксесуарами: «Буху це не треба! краще б лебідку, блоки та резину поставити!».


Не пропустіть