Справжній український тюнінг американського мінівена (Фото)

У Києві помітили тюнінгований американський мінівен Chevrolet Astro, у якого дуже незвичайна передня частина. Ось що значить, тюнінг по-українськи!

Тюнінгований Astro (хоча, не виключено, що це його «рідний брат» GMC Safari) отримав нову решітку радіатора, нові фари. Можливо, змінам піддалася і задня частина мінівена, але фотографій ззаду, на жаль, немає. Також немає фотографій салону.

Дехто з користувачів Фейсбук висловив припущення, що цей мінівен піддався тюнінгу не від хорошого життя, а тому, що він потрапив в аварію. Що ж, таку версію виключити не можна. Тим більше, що в нашій країні дістати запчастини на Astro або Safari кінця 1980-х – початку 1990-х років (перше покоління) дуже важко.


Chevrolet Astro

Нагадаємо, що Chevrolet Astro і GMC Safari першого покоління з’явилися в 1985 році. Вони стали першими серійними мінівенами концерну General Mоtоrs. Один від одного вони практично нічим не відрізнялися, хіба що облицюванням радіатора і логотипами. Вони мали дві версії – пасажирську і вантажну. У лінійку двигунів входило кілька агрегатів – від 4-циліндрового 2,5 л на 99 к.с. до V6 на 4,3 л потужністю 200 к.с.

Серійне виробництво цих мінівенів припинилося в 2005 році. Причина – зниження на них попиту. General Mоtоrs не захотів вкладати гроші в розробку їх нового покоління.


GMC Safari

Джерело autocentre.ua

Не пропустіть