В Києві обмежили в’їзд вантажівкам

З 19 вересня на постійній основі в’їзд вантажного транспорту до Києва з боку Борисполя з 7:00 до 10:00 обмежений у зв’язку зі збільшенням кількості шкідливих речовин у повітрі, повідомили в Київській міськдержадміністрації.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

“З 19 вересня щоранку з 7:00 до 10:00 в’їзд вантажного транспорту до Києва з боку Борисполя буде обмежений, щоб зменшити негативний вплив транспорту на стан повітря і розвантажити рух … Обмеження на в’їзд буде діяти на постійній основі”, – йдеться в повідомленні на сайті мерії 16 вересня.

В інформації зазначено, що рішення прийнято на засіданні постійної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови КМДА Петра Пантелєєва.

У КМДА також підкреслили, що стан повітря в Києві моніторять постійно. “Цілодобово працює пересувна лабораторія Комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС). Особливу увагу приділено територіям, де спостерігається найбільша задимленість. Йдеться про житлові масиви на лівому березі столиці”, – сказано в повідомленні.

Як повідомлялося, 12 вересня в КМДА заявили, що задимленість в Києві обумовлена низкою факторів, буде створена робоча група для контролю якості повітря.


Не пропустіть