Водіям, які їдуть до Польщі, зробили важливе попередження

У Польщі з вівторка, 19 листопада, змінилися правила перевірок на дорогах.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на Cargo.LT.

Оновлені правила введені в дію на підставі постанови Міністерства внутрішніх справ Польщі про контроль дорожнього руху.

Згідно з правилами, служби, уповноважені на проведення перевірок на дорогах (поліцейські, інспектори дорожнього транспорту, співробітники прикордонної служби, митних і податкових органів) можуть перевірити пройдений маршрут транспортного засобу. Результати контролю направляють в Центральний реєстр транспортних засобів.

Якщо в ході перевірки технічного стану вантажівки виникли зауваження, транспортний засіб може бути підданий більш детальному аналізу.

Якщо у співробітника інспекції з охорони навколишнього середовища виникне сумнів щодо перевезених відходів, тепер йому дозволено зняти пломбу безпеки.

Що стосується правил, що регламентують роботу співробітників дорожньої поліції, то тепер під час проведення контрольних заходів поліцейський автомобіль може бути припаркований в місці, де це заборонено, але не загрожує безпеці дорожнього руху.

Поліцейський може запросити водія в поліцейський автомобіль, якщо водій заявляє про готовність заплатити штраф платіжною карткою або іншим платіжним інструментом.

Під час проведення швидкого тесту на тверезість поліцейський у формі тепер не зобов’язаний представлятися кожному водієві.


Не пропустіть