Відомий автовиробник допоможе киянам пересісти з маршруток в комфортабельний транспорт

Корпорація «Богдан» спроможна повністю задовольнити потреби Києва у великому і надвеликому громадському транспорті, запропонувавши нові комфортні автобуси та тролейбуси. Сучасне місто потребує масштабної програми, яка пришвидшить заміну малогабаритних засобів перевезення, наголошують у прес-службі корпорації «Богдан».

«Корпорація допомагає оновлювати автопарки міст сучасним великим транспортом, покликаним замінити малогабаритні засоби перевезення пасажирів. Наразі у Києві пасажирів обслуговують тролейбуси «Богдан», однак місто потребує збільшення кількості транспорту такого класу.Для повної відмови від маршруток столиці необхідні, зокрема, 231 автобус високої та надвисокої пасажиромісткості, а також 172 тролейбуси», – йдеться в повідомленні.

У корпорації «Богдан» наголошують, що готові повністю задовольнити потреби столичних автопарків за допомогою якісних автобусів та тролейбусів вітчизняного виробництва. Для цього, переконані у компанії, місто потребує комплексної програми щодо заміни новим транспортом малогабаритних засобів – вона пришвидшить процес модернізації.

Нагадаємо, «Богдан» підтримує прагнення місцевих органів самоврядування замінити старий, зношений рухомий склад муніципальних автопарків новими вітчизняними тролейбусами та автобусами, які відповідають європейським стандартам безпеки та надійності.


Не пропустіть