«Богдан Моторс» випустить новітню електричну модель (фото)

У зварювальному цеху Луцького заводу «Богдан Моторс» завершуються роботи зі створення кузову першого електробусу, розробленого конструкторами підприємства. Подробиці – у сюжеті.

Новий «Богдан» матиме 12 метровий кузов виготовлений з нержавіючої сталі та низьку підлогу. Автобус призначено для експлуатації на міських маршрутах. Пасажиромісткість становитиме не менше 80 пасажирів.

ЯК «БОГДАН» ВИГОТОВЛЯЄ НОВИЙ ЕЛЕКТРОБУС

В 2020 році ДП «Автоскладальний завод № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» планує продемонструвати весь свій досвід і спроектувати та виготовити новий електробус. Стратегія розвитку ДП «Автоскладальний завод №1» на 2020 рік – це нові проекти та виробництво найвищої якості згідно з вимогами замовників як європейських, так і вітчизняних.

Publiée par Bogdan Corporation sur Vendredi 6 mars 2020

Нагадаємо, корпорація вже має досвід у виробництві екологічного громадського транспорту: електробус «Богдан А70100» було виготовлено у співпраці з польськими фірмами «Ursus» та «Enika». Крім того, «Богдан» виробляє 12-метрові кузови електробусів для французької компанії Bluebus, з якою 2019 року було укладено новий контракт на постачання продукції.

Джерело Богдан

Не пропустіть