Зеленського помітили за кермом незвичайного автомобіля (фото)

Президент України Володимир Зеленський відвідав «АвтоКрАЗ».

На підприємстві президент України Володимир Зеленський поспілкувався з генеральним директором ПрАТ «АвтоКрАЗ» Романом Черняком, поставив декілька питань, що стосуються напрямів роботи автозаводу, кількості замовлень, локалізації виробництва, проблем, що потребують розв’язання на сьогоднішній день, зокрема відсутності державник програм щодо підтримки вітчизняних підприємств, повідомляє прес-служба компанії.

«Чому ми не підтримуємо вітчизняного виробника? Тут працюють наші люди, це українська продукція, ми маємо вирішити питання нових замовлень для того, щоб автозавод працював, як належить», – заявив Зеленський.

Глава держави оглянув виставку — лінійку автомобілів КрАЗ цивільного та військового призначення: КрАЗ-Кугуар, КрАЗ-Спартан, КрАЗ-Халк, КрАЗ-Шрек, КрАЗ-Фіона, КрАЗ-Шрек-М, паливозаправник КрАЗ-5233НЕ, КрАЗ-5401В2, фургон КрАЗ-5233Н2, самоскид КрАЗ-6511С4, шасі КрАЗ-5401Н2, КрАЗ-63221 (з двигуном Євро 6), сміттєвоз КрАЗ-5401Н2, комбіновану дорожню машину КрАЗ-5401С4. Зацікавився, як виглядає кабіна останньої, виявив бажання посидіти за кермом КДМ.

На випробувально-демонстраційному полігоні підприємства (єдиному в Україні полігоні для випробування важкої колісної техніки, у тому числі військової) технічні можливості для почесних гостей підприємства українських вантажівок продемонстрували КрАЗ-6322, КрАЗ-Спартан, КрАЗ-Шрек і КрАЗ-Фіона, які успішно долали спеціальні перешкоди: «Рів шириною 2 м і окоп шириною 1 м», «Завал із балок, розташованих навскіс висотою 0,4 м і шириною 0,4 м, розташованих під кутом 30 0 один до одного», «Паралельні балки висотою і шириною по 0,4 м; відстань між балками 0,6 м», «Вертикальна стінка 0,6 м», «Косогір із поперечним ухилом 200 і довжиною 15 м», «Залізничний насип заввишки 0,7 м», «Пагорб висотою 10 м із ухилами 60%, 20% та 12%» та інші.

Президент прокоментував демонстраційні перегони: «Ваша техніка вражаюча!»


Не пропустіть