Юрист розповів, чому водіям краще купувати електронний поліс

На сьогодні залишились обов’язковими вимоги щодо наявності у водія страхового полісу. За відсутність полісу передбачено штраф та тимчасове затримання автомобіля. При ДТП всі матеріальні збитки лягають на винного водія. Тому наявність у водія страхового полісу є обов’язковою.

Однак, в умовах глобального карантину, одними з ризиків зараження є особисте відвідування офісу страхової компанії для придбання полісу, отримання «з рук в руки» паперового полісу, а також пред’явлення та передача паперового полісу поліцейському на місці зупинки, пише Дорожній адвокат.

Тому, на час карантину потрібно обмежити будь-які контакти як з людьми, так і з паперовими документами.

На сьогодні в Україні дозволено пред’являти електронний варіант полісу з мобільного телефону. Купуючи електронний поліс Ви економите час і кошти, а його дія – рівноцінна паперовому полісу. При цьому, придбання електронного полісу он-лайн та пред’явлення його інспектору на місці зупинки з телефону зменшить ризик зараження інфекційними хворобами.

«Тому, купуйте поліс лише он-лайн та пред’являйте поліцейському електронний поліс лише з телефону без жодних фізичних контактів та передавання паперових документів з рук в руки», – підсумував експерт.


Не пропустіть