Українцям можуть заборонити їздити на власних авто на час карантину

У Грузії з 17 квітня повністю заборонили пересуватися на легкових авто. Таке обмеження пов’язане зі збільшенням випадків зараження коронавірусом у країні.

Про це повідомив радник прем’єр-міністра республіки Іраклій Чиковані, передає Громадське.

Так, з 12 години 17 квітня щонайменше до 21 квітня у всій країні забороняється пересування на легкових автомобілях. Обмеження не стосуються пересування вантажів і машин дистрибуції.

Крім того, в країні обмежили відвідування кладовищ, а людей зобов’язують носити маски в громадських місцях. За порушення нових правил щодо карантину юридичними особами передбачений штраф в розмірі 15 тисяч ларі (близько 4 750 доларів).

«Якщо кожен громадянин, приватний сектор, уряд, бізнес, релігійна громада, громадянське суспільство, всі ми не будемо строго виконувати закон, захищати закон, вводити обмеження, то це неминуче призведе до різкого загострення епідеміологічної ситуації в країні. Нам доведеться посилити заходи найближчим час, що означає повний карантин по всій країні», — наголосив Чіковані.

Тим часом, в Україні поки не заборонили користуватися особистим легковим транспортом, але не виключено, що і у нас можуть ввести подібні обмеження.


Не пропустіть